01

Сучасне освітлення

02

Простий монтаж

03

Гарантія 5 років

Вбудовані трекові світильники

Створювати вражаючий інтер’єр легко разом з рішеннями від Lumof. Вбудована система трекового освітлення для монтажу в гіпсокартон.

Трекові система освітлення

Система освітлення з використанням треків багатофункціональна і проста в монтажі. Врізний трек — оптимальне рішення лаконічного дизайну інтер’єру. На трекову направляючу встановлено світильники, які можна обертати і самостійно регулювати спрямованість світла. Купити трекові світильники можна в нашому магазині, попередньо продумавши деталі замовлення. У цьому вам допоможуть наші фахівці.

Трекові світильники врізного типу обираюсь для втілення складних дизайнерських ідей. Попит на трекову систему освітлення властивий для інтер’єрів в стилі лофт.

Останнім часом трекові системи набирають популярність. Модні тенденції підтримують стиль лофт і ціна трекових світильників дозволяє застосовувати їх в домашніх інтер’єрах.

Багато людей вважають за краще купувати цей вид освітлення для підсвічування окремих зон інтер’єру.

Особливо актуальна покупка цих світильників в квартирах з великою площею кімнат, коли необхідно зонувати простір.

Зв'язок

Впишеться в будь-який інтер’єр

Переваги вбудованого треку

На відміну від накладних треків конструкція повністю прихована в стелі, це надає естетичний вигляд і ергономічність простору в інтер’єрі.

Можливість створити багатогранне висвітлення під будь-які архітектурні завдання навіть в приміщеннях з низькими стелями або в обмеженому просторі. Висвітлення окремих зон приміщення,

Уникнення використання люстри, що важливо в нежитлових приміщеннях, коли є потреба висвітлювати простору з великою площею приміщення.

Зміна освітлення, світильники обертаються в будь-якому напрямку, це дозволяє регулювати освітлення в залежності від настрою, зовнішніх чинників, необхідних змін в просторі.

 

Прорахувати трековую систему

 

Ми постійно підтримуємо наявність профілю на складі в Києві, так що ви можете на нас розраховувати!

Запрошуємо до співпраці архітекторів і дизайнерів. Вигідні умови співпраці.

Посилений драйвер в наших світильниках дозволяє гарантувати їх роботу на довгий час.

134

Реалізовано проектів

39

Партнери

3789

Метрів треку встановлено

Можливо все

Втілимо Вашу ідею в життя

 

Конструкція

Трекова система складається з профілю і шинопровода. Профіль — це несуча конструкція типу швелер, на який встановлені струмопровідні канали. Довжина профілю повинна бути кратна 1000 мм або 2000 мм.

Врізний трек монтується в гіпсокартон. Оздоблювальні роботи рекомендується виконувати після установки треку для маскування місць кріплення. Вбудована конструкція вимагає високої точності розмітки поверхні перед монтажем. Наші фахівці виконують роботи з високою точністю, що забезпечить якісний монтаж і ідеальний зовнішній вигляд треку по завершенню робіт.

Схема розташування трекових направляючих може бути різна, обмежень практично немає. Слід враховувати довжину можливих напрямних при розробці креслення або ескізу системи.

В асортименті комплектуючих є кути і гнучкі переходи. Вони дають можливість прокладати профілі під кутом один до одного і вибудовувати незвичайні форми. Можливі варіанти переходу напрямних зі стелі на стіну, зі стіни на стіну. Подібні варіанти втілюють в реальність також за допомогою різних комплектуючих.

Під час опрацювання трекової конструкції варто звернути увагу на місце приєднання до електричної мережі. Застосовуючи вбудовані профілі, клемник можна розташувати на поверхні або заховати в той же простір, що і профілі. Однак в будь-якому випадку виводи електричної мережі повинні розташовуватися поруч з місцем установки. Якщо бажане освітлення буде розташовуватися далеко від виводів електромережі, необхідно завчасно зробити прокладку мережі до місця установки вихідного освітлення.

Світильники для треків клієнт підбирає за смаком. Ціновий діапазон представлений в прайс-листі.

Після завершення монтажу каркасу системи слід встановити світильники. Кожен світильник складається з кріпильної системи і джерела світла. Продумані елементи кріплення дозволяють закріпити світильник в будь-якій точці направляючої. Поворотні механізми для кожного освітлювального приладу продумані по-різному, однак можна з легкістю відрегулювати напрямок світла і зафіксувати в обраному положенні.

Залишились питання?

 

Світильники для Slim track