01

Сучасне освітлення

02

Простий монтаж

03

Гарантія 5 років

Трекові світильники в натяжну стелю

Магнітні треки в натяжну стелю — комплексне рішення від Lumof. За допомогою спеціального профілю-бази для натяжної стелі магнітний трек легко вбудовується в натяжну стелю!

Трекові світильники в натяжній стелі, як це працює?

Натяжна стеля — чудове рішення, щоб створити ідеально рівну поверхню. Однак звичні стаціонарні освітлювальні прилади створюють односпрямоване освітлення і незмінно позиціоновані в встановлених місцях. Унікальна конструкція шинопровода дозволяє встановлювати трекові світильники в натяжну стелю, не порушуючи єдності полотна.

Тепер трекові системи доступні не тільки для монтажу в гіпсокартон, а й для монтажу в натяжну стелю. Останнім часом трекові системи набирають популярність. А монтаж натяжних стель піднімається на все більш високий рівень і за зовнішнім виглядом не поступається стелях з гіпсокартону.

Багато людей вважають за краще трекові світильники в комбінації з натяжною стелею насамперед через ціни, так як натяжна стеля обходиться значно дешевше, а за зовнішнім виглядом не гірше.

 

Зв'язок

 

Впишеться в будь-який інтер’єр

Переваги треку від Lumof

Лаконічність. Унікальна конструкція базової направляючої дозволяє без додаткових елементів закріпити краю полотна всередину треку. Немає необхідності вдаватися до додаткових планок, щоб приховати місця стиків, немає переходів або відкритих місць закріплення, які порушували б загальний вигляд.

Унікальність. Завдяки продуманій структурі базового кріплення матеріал немов потопає в ніші, а вбудований трек абсолютно непомітний. Такий метод дозволяє створити відчуття невагомості світильників.

Гнучкість. Освітлення в натяжних стелях продумують заздалегідь. Лампи встановлюють стаціонарно, тому варіювати освітленням неможливо. Однак трекові світильники на шинопроводі в натяжній стелі справляються із завданням варіацій світлового потоку. Освітлювальні прилади можна вибрати підвісні або поворотні, можна встановити кілька відмінних типів на одному треку, тим самим змінювати напрямок світлового потоку і інтенсивність освітлення окремих зон.

 

Прорахувати трековую систему

 

Ми постійно підтримуємо наявність профілю на складі в Києві, тому ви можете на нас розраховувати!

Запрошуємо до співпраці архітекторів і дизайнерів. Вигідні умови співпраці.

Посилений драйвер в наших світильниках дозволяє гарантувати їх роботу на довгий час.

134

Реалізовано проектів

39

Партнери

3789

Метрів треку встановлено

Можливо все

Втілимо Вашу ідею в життя

 

Монтаж

Довгий час якісний монтаж трекових світильників в натяжну стелю вважався неможливим. Монтажникам доводилося вигадувати рішення на ходу, щоб задовольнити запити замовників. Ми і зараз стикаємося з питаннями «А як ви це робите?» — дуже просто, командою Lumof був розроблений спеціальний профіль-база для натяжної стелі NS20. Який істотно спрощує монтаж треку і робить результат ідеальним.

Монтаж трекових світильників в натяжну стелю починається з кріплення базової напрямної, яка містить пази для закладки гарпунів і отвори кріплення накладного треку. Профіль треку утримується в базі гвинтами по всій довжині. Підготовчий етап закінчується.

Далі натягують полотно, на яке приклеюють два гарпуна уздовж профілю. Матеріал вирізають між гарпунами, а їх зачепи фіксують у внутрішніх пазах бази. Такий спосіб дозволяє лаконічно вбудувати трековую систему без переходів, без планок. Торці обрамляются бічними заглушками, установка проводиться з метою приховати металевий каркас.

Трекові світильники вибирають за власним уподобаннями або згідно дизайн-проекту приміщення. Магнітні світильники легко кріпити, переміщати і змінювати напрямок світла. Таким чином відбувається установка трекових світильників в натяжну стелю.

 

Інструкція

 

Светильники для Slim track