поговоримо про трекову систему Slim в накладному варіанті

Система

Магнітна трекові система Slim — універсальна, збирається з трекової шини, конекторів, світильників і блоків живлення. Всі світильники та комплектуючі монтуються безпосередньо в трек, що прискорює і полегшує установку Slim Track в цілому. По завершенню стельових робіт, Ви можете вставити вибрані світильники по всій довжині треку або в певних місцях і переміщати їх! Slim Track низьковольтний, всього 48V, що робить трек безпечним, в разі контакту з ним.

Магнітний трек

Магнітний трек комплектується спеціальним набором кріплення для накладного варіанту. Може бути змонтований з переходом стеля/стіна, стіна/стіна або створювати кути для будь-яких ортогональних фігур. Монтується після всіх оздоблювальних робіт.

Конструктив

Профіль продається довжиною 1000мм і 2000мм, що дозволяє створити трековую систему будь-якої довжини і конфігурації. Є всі комплектуючі куточки і перехідники, які дають створювати переходи трекової системи стеля/стіна, стіна/стіна, як через внутрішній, так і зовнішній кут.

Фіксація

Надійне кріплення світильників забезпечує неодіновий магніт і додатковий фіксатор. Світловий модуль легко переміщується по треку або виймається і вставляється в потрібному місці.

щоб зібрати накладну систему slim track вам знадобиться:

Спочатку потрібно визначитися з довжиною трекової системи, вибираємо потрібну кількість профілю. Якщо у вас будуть кутові з’єднання або переходи додайте в замовлення куточок S20. Додавайте кліпсу для накладного варіанти трекової системи. Після формування замовлення наш менеджер зв’яжеться з вами і допоможе правильно підібрати блоки живлення та конектори.

выбираем светильники:

Тут все досить просто, вибирайте те, що вам найбільше подобається. Всі представлені світильники є в теплому 3000К і природному 4000К колірних температурах. Так само існує можливість дімірувати джерела світла групами по системі 0-10V або кожним окремо по системі Dali.

Якщо ви хочете керовану систему, дайте знати нашого менеджера по телефону або вкажіть в описі до замовлення.

Для зручності роботи дизайнерів ми підготували 3D моделі, використовуйте систему Slim Track в своєму дизайні легко, станьте партнером Lumof!

3D моделі

Тепер ваша трекові система укомплектована, залишилося все змонтувати, ми підготували для вас інструкцію з монтажу, щоб ви розуміли всі можливості системи Slim Track.